Батьківство

Запам’ятайте цей табір і ніколи не відправляйте туди дітей

Продовжую…

Початок ЗДЕСЬОт побаченого ми, батьки, звичайно, були в шоці. А вже, що довелося в ті моменти пережити нашим тренерам — це і уявити складно. Діти все ж поставилися до цього простіше, а ті, що постарше навіть намагалися заспокоїти батьків, що “жити можна”.

.. Деякі навіть з відео не дзвонили, щоб не засмучувати мам.

Наші тренери одразу почали телефонувати керівництву, ставити їх до відома, та й ми, батьки, звичайно ж, не залишилися осторонь. Ми дуже сподівалися на те, що це саме нам дістався нежитловий і вбитий сарай і що дітей після наших скарг тут же переселять у нормальний корпус, але як з’ясувалося в такому жалюгідному стані перебуває весь ДОЛ ЕЛЕКТРОН!Дітей переселяти було нікуди, а вивезти таку групу ніхто нікому природно не дасть і не дозволить. Переговоривши з тренером ми вирішили, що будемо покращувати ті умови, які нам дісталися і вирішувати проблему з керівництвом табору на місці.

З іншого тоді було ніяк.У мене, до цього часу на руках вже були особисті дані директора табору і його телефон, яких в самому таборі в принципі і не було, були дані тільки зама. Я передала їх тренеру.

А збиралася дзвонити кричати сама, добре не встигла.Там на місці було складено лист зі списком вимог того, що потрібно виправити в терміновому порядку..

. Переконувати наш тренер вміє, тому що вже на наступний після приїзду, день у нашому корпусі закипіли роботи. Його помили, хоч трохи почистили, змінили раковини, підключили воду, помили кімнати дітям, поставили москітні сітки, виділили дівчаткам окремий душ окремо від хлопчиків і ну і вирішили головну проблему з питною водою.

Дітям дозволили її брати в потрібній кількості, а не за полтарашке на добу. Почистили трохи територію, в альтанку принесли лавки, призначили прибиральниць і навіть відправили вожатого(щоправда ненадовго).Я не знаю хто і як приймав табір ЕЛЕКТРОН(Сукку) на початку сезону.

Як вони пройшли всі ці комісії. Ось з такими даними, як у минулому пості. Але всю інформацію про собі цей табір видає невірну.

Як на власному сайті, так і в звітах замовникам путівок. Вони просто нахабно брешуть і приховують реальний стан справ вдалими фотографіями! Запам’ятайте цей табір і ніколи туди дітей не відправляйте. Навіть якщо вам обіцятимуть в ньому шикарні умови і показувати чудові відгуки.

Футбольний та волейбольний майданчики в жалюгідному стані, їх спочатку не могла прийняти ні одна комісія. Корпусу, ну їх ви самі бачили. Майданчик з вуличними тренажерами теж вбита і не робоча, за підсумком, 350-ти спортсменам дістався один турнік.

Море за 2,5 км від табору. З фруктів тільки яблука і то..

. Не кожен день. Після скарг порції дітям звичайно ж стали давати більше(на диво, годували непогано), а вітамінізацію фруктами вирішували самі тренера, за свій рахунок.

Голодними, принаймні мої діти, точно не були.Наші тренери імпровізували і з тренуваннями як могли і поки дозволяли погодні умови. Килима наші діти-борці звичайно ж не побачили, а гуму чіпляли один за одного, але тренування йшли дуже активно.

Облаштувавшись більш-менш після невеликого “ремонту” і наведення “порядку”, наші діти встигли навіть побувати на морі(знову ж особистими силами тренерів), а потім…

Потім Краснодарський край накрив сильний мезациклон(це який першим тайфуном повинен був бути) і життя наших дітей зробила черговий виток…

Не в бік везіння…

Продовження слідує…

Пи.си! Шановні читачі, хочу вам нагадати про те, що тут, на цьому каналі я ділюся виключно своїм життям. І зараз я вам розповідаю історію про те, як МОЇ ДІТИ з’їздили на спортивні збори.

Ділюся своїми переживаннями і думками. Я не ною, не скаржуся і вже точно не питаю як мені жити правильно і що треба було робити. Тільки розповідаю про події за цей час.
Все що можна було зробити в тій ситуації ми зробили по максимуму, а тренера навіть більше.

Related posts

Leave a Comment